Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ – patogiausias būdas dalintis jums svarbiomis naujienomis

1/1
Teksto dydis:

Portalas lrytas.lt žengia dar arčiau savo skaitytojų – nuo šiol skaityti naujienas ir žiūrėti vaizdo reportažus bus galima neišėjus iš populiariausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“. Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ leis greitai ir patogiai dalintis būtent jums svarbiomis naujienomis su savo draugais.

Kuo lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ panaši ir kuo skiriasi nuo portalo lrytas.lt?

„Facebook“ platformoje, kaip ir portale lrytas.lt, lankytojus pasitiks šešios aktualiausios, taip pat per 24 val. populiariausios naujienos.

O lrytas.lt skaityklės „Facebook“ išskirtinumas - ji fiksuos, kokias naujienas skaito ir kokius vaizdo reportažus žiūri jūsų virtualieji draugai. Ir atvirkščiai – jūsų draugai matys, kokiomis naujienomis domitės jūs.

Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ - pirmoji tokia naujienų platforma Lietuvoje.

„Džiaugiamės, kad Lietuvoje pirmieji pristatome pasaulyje vis labiau populiarėjančią naujienų skaitymo ir dalijimosi platformą. „Facebook“ vartotojams, kurių Lietuvoje – jau apie milijonas, sukuriame pridėtinę vertę – galimybę naujienas gauti čia ir dabar bei patogiai dalintis jomis su savo virtualiaisiais draugais.

Tai, kad lrytas.lt pirmasis Lietuvoje pristato naujienų skaityklę tinkle „Facebook“, atspindi nuolatinį mūsų siekį būti pirmiems ir novatoriškiems“, - tvirtina portalo lrytas.lt direktorius Ričardas Baltaduonis.

Naujienų skaitykles (angl. social reader) tinkle „Facebook“ šiemet įdiegė didžiausios JAV ir Europos žiniasklaidos kompanijos, tarp jų „The Washington Post“ ir „The Guardian“.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko