„Lietuvos rytas“ internete – jau nemokamai

1/0
Teksto dydis:

„Lietuvos rytas“ atveria dar vieną plėtros puslapį. Nuo šiandien interneto portalo „lrytas.lt“ registruotiems skaitytojams dienraštis „Lietuvos rytas“ – nemokamai.

Lietuvai tapus ES nare daug ištikimų „Lietuvos ryto“ skaitytojų atsidūrė Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Ispanijoje, kitose šalyse. Laikraščiui tai buvo tokia pat skaudi netektis, kaip ir ištikimiems jo skaitytojams. Tiesa, „Lietuvos rytą“ kai kuriose užsienio šalyje įmanoma nusipirkti, bet tai būna ne naujausi numeriai. Ar reikia aiškinti, kaip greit sensta žinios informacijos amžiuje?

Nuo šiol visi, kurie Lietuvoje buvo įpratę kasdien skaityti „Lietuvos rytą“, vėl lengvai tai galės padaryti, nepriklausomai nuo to, kuriame pasaulio krašte yra atsidūrę. Tereikia kompiuterio, interneto prieigos, ir laikraštis vėl bus prieš akis.

Skaitytojams internete taip pat bus laisvai prieinami ir „Lietuvos ryto“ priedai.

Tai – „Vartai“, „Sveikatos gidas“, „Mūzų malūnas“, „Būstas“, „Greitkelis“, „Savaitgalis“, „Sporto arena“, „Rytai-Vakarai“, taip pat priedai Vilniui bei Kaunui – „Sostinė“ ir „Laikinoji sostinė“.

Tai – dar ne viskas. Prie dažno „Lietuvos ryto“ reportažo internete galima pažiūrėti ir „lrytas.lt“ televizijos žurnalistų pateiktus videoreportažus.

Kaip nuo šiol galima skaityti „Lietuvos rytą“ internete?

Tie, kurie nori kasdien perskaityti dienraštį ir jo priedus internete, atsivertę „lrytas.lt“ portalo puslapį turės spustelėti „Lietuvos ryto“ logotipą ir užpildyti pasirodžiusią registracijos formą. Užpildęs visus registracijos laukus skaitytojas gaus slaptažodį, suteikiantį galimybę kasdien skaityti „Lietuvos rytą“ ir jo priedus.

Anketos duomenys reikalingi tik „Lietuvos ryto“ socialinei statistikai, jie niekam nebus nei rodomi, nei perduodami.

Be to, visi užsiregistravę „Lietuvos ryto“ skaitytojai jau netrukus kasdien į savo elektroninio pašto dėžutę gaus kiekvieno „Lietuvos ryto“ numerio anonsus.

Man patikoNeblogaiMan nepatiko